НОВИНИ

Практична конференція

«Музей відкритий для всіх: культура без обмежень»

26 червня о 14.00 в межах соціальної програми діяльності Благодійного фонду «Мистецький Арсенал, в Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків відбудеться практична конференція щодо форм роботи музейних та культурно-мистецьких установ із відвідувачами з порушеннями зору «Музей відкритий для всіх. Культура без обмежень».

Одним з важливих завдань Благодійного фонду “Мистецький Арсенал” є сприяння розвитку інклюзії та забезпеченню рівних прав громадян на доступ до культурного надбання та комфортне перебування в музейному просторі, створення нових можливостей інтеграції осіб з інвалідністю в соціальний простір, втілення інклюзивних мистецьких і освітніх програм.  З 2013 року фонд активно підтримує прогресивні проекти у сфері інклюзії та ініціює власні інклюзивні програми. У співпраці з провідними українськими митцями фонд започаткував низку мистецьких проектів, що передбачають створення інтерактивних експонатів, доступних для відвідувачів з порушеннями зору. 

Метою практичної конференції є актуалізація питань впровадження інклюзії в музейні та культурно-мистецьких установи, створення доступного середовища для осіб з інвалідністю по зору, привертання уваги суспільства до необхідності забезпечення прав людей з інвалідністю на повноцінне життя та доступ до культурних цінностей, формування рівноправного ставлення до осіб з інвалідністю.

До участі запрошено фахівців музейної та культурно-мистецької сфери, представників громадських, благодійних та волонтерських організацій, зацікавлених представників громадськості, які зможуть долучитися до обговорення причин недостатньої доступності мистецьких інституцій для осіб з інвалідністю та шляхів їх вирішення, наявного позитивного досвіду, можливостей розвитку інклюзивних програм, забезпечення рівних прав на творчий та культурний розвиток.

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/YZXBscEGAh36NBX98

Додаткова інформація за телефоном: 066 480 35 47

Конференція відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Терещенківська, 17,

Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків

Організатор конференції
Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»

За підтримки
Посольства США в Україні, Українського центру розвитку музейної справи, Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків