Всеукраїнська програма Арсенал Ідей Україна

Про програму

Всеукраїнська програма Арсенал Ідей Україна передбачає моделювання та створення постійно діючих освітніх платформ у містах України для дітей, молоді та родин на основі досвіду реалізації проекту Арсенал Ідей у Мистецькому Арсеналі (м. Київ).

Мета програми – створити інтерактивні простори для творчості, дослідництва та пізнання, що поєднують мистецтво, науку, інновації, стимулюють розвиток власних освітніх програм у музейних інституціях та освітніх закладах, сприяють всебічному розвитку молоді – творчим та науковим пошукам, генеруванню ідей та власного шляху вирішення завдань, формуванню активного світосприйняття, креативного мислення, комунікативних здібностей та інших індивідуальних якостей, розвиток яких досягається засобами мистецтва та особливими методами, які не застосовуються у шкільних закладах.

З погляду розширення співпраці та здобуття досвіду програма Арсенал Ідей Україна створює нові можливості для втілення прогресивних ідей у сфері позашкільної освіти та музейної справи в Україні.

Мистецькі твори, інсталяції та оформлення простору створюються індивідуально для кожного нового проекту провідними сучасними українськими художниками, які співпрацюють з проектом Арсенал Ідей.

Програма діє у 5 містах України —  у Харкові, Мелітополі, Львові, Житомирі та Чернігові.

У рамках проекту Фонд:

•   розвиває концепцію програми та його окремих складових,

•   проводить роботу із залучення учасників програми,

•   проводить роботу із залучення партнерів до підтримки програми,

•   здійснює організаційне, матеріальне та фінансове забезпечення програми,

•   співпрацює з державними органами, інституціями, громадськими організаціями  стосовно підтримки реалізації проекту та поширення інформації про програму.